We współczesnym świecie dużego znaczenia nabrało poczucie bezpieczeństwa. Obecnie chcemy wiedzieć co podczas naszej nieobecności dzieje się w firmie, na naszej posesji albo czy niania odpowiedzialnie zajmuje się naszym dzieckiem. W każdej z tych sytuacji doskonałym rozwiązaniem będzie system monitoringu.

Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają w dowolnym momencie, z każdego miejsca na świecie obserwować monitorowany obiekt. Możemy to robić za pomocą ogólnie dostępnych urządzeń takich jak telefony komórkowe, tablety, laptopy. Kamery wysokiej rozdzielczości pozwolą nam dostrzec nawet w ciemności najdrobniejsze szczegóły takie jak rysy twarzy czy numery rejestracyjne a także usłyszeń dźwięki dobiegające z otoczenia.

Specjalne magazyny danych cyfrowych umożliwiają archiwizowanie matriału audio-wideo. Dzięki temu możemy z dużo dokładnością odtworzyć zdarzenie sprzed na przykład miesiąca. 

Istnieje także możliwość integracji systemu wideo z siecią internet oraz GSM dzięki czemu w przypadku zaistnienia jakiegoś zdarzenia zostaniemy natychmiast o tym poinformowani odpowiednią wiadomością multimedialną.

Jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie Państwa potrzeby w tym zakresie. Nie sposób omówić wszystkich możliwych scenariuszy rozwiązań. Dlatego zapraszamy do kontaktu. Podczas krótkiego spotkania będziemy mogli poznać Państwa potrzeby oraz przygotwać ofertę, która spałni Państwa oczekiwania.


Gnosis © 2016 Wszelkie Prawa Zastrzeżone