Systemy informatyczne zintegrowane ze sobą dzięki nowoczesnym i szybkim sieciom teleinformatycznym to już codzienność. Dzięki takim rozwiązaniom mamy zapewniony błyskawiczny dostęp do informacji i współdzielonych zasobów. Niezawodność sprzętu i oprogramowania w tej dziedzinie ma kluczowe znaczenie dla każdego przedsiębiorstwa. 

Projektujemy i wykonujemy instalacje sieci komputerowych kablowych (LAN) oraz bezprzewodowych (WLAN). Podczas realizacji trzymamy się najnowszych standardów oraz korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań. Natomiast do budowy infrastruktury stosujemy materiały i komponenty renomowanych światowych marek od sprawdzonych dostawców. Wszystko po to aby Twoja infrastruktura sieciowa była szybka i niezawodna. 

Wykonujemy także naprawy, modernizacje oraz przebudowy istniejących sieci. 

W przypadku użytkowników domowych oferujemy pomoc w konfiguracji przyłącza internetowego od wszystkich dostawców internetu w Polsce.  Pomożemy w doborze odpowiednich zabezpieczeń.

Dobrze wykonana infrastruktura sieciowa uchroni nas na długie lata przed awariami i koniecznością modernizacji. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę pod tym względem.

Gnosis © 2016 Wszelkie Prawa Zastrzeżone